Spolupráce

Služby

V prodejnách Žabka nabízíme velké množství doplňkových služeb pro pohodlí našich zákazníků.

Online nákup

Obchodní síť prodejen Žabka umožňuje také nákup potravin online.

Více o službě

Obchodní síť prodejen Žabka a aplikace Bolt Food umožní od dnešního dne nákup potravin online. Vybrané zboží následně doručí do 60 minut od objednání. Jedná se o první službu dovozu potravin s okamžitým doručením v České republice. Jeho předání bude probíhat bezkontaktně. Služba bude zatím dostupná na území Prahy.

Zákazníci mají od dnešního dne o jednu možnost online nákupu potravin navíc. Od pátku spouští tuto službu obchodní síť prodejen Žabka ve spolupráci s aplikací Bolt Food. Spojení oblíbeného formátu obchodů s přední evropskou přepravní platformou nabízí zajímavé řešení pro rychlé nákupy.

Samotnou objednávku uskuteční zákazník přes aplikaci Bolt Food, ve které si vybere produkty z nabídky obchodů Žabka. Nákup uhradí zákazník online při objednání. V rámci pilotu je k dispozici na 250 produktů, konkrétně z nabídky pečiva, masných výrobků a lahůdek, kávy a čajů, mléčných výrobků, cukrovinek, nápojů, stejně jako z drogerie a kosmetiky. Počítá se s tím, že se sortiment bude nadále rozšiřovat. Objednávka je následně v co nejkratším čase vychystaná v nejbližším obchodě. Jakmile je nákup připraven, posílá se automaticky zpráva kurýrovi, který ho přijíždí vyzvednout a ihned ho doručuje zákazníkovi. Celý proces od objednání nebude trvat déle než 60 minut, což zároveň bude největší konkurenční výhoda této služby.¨

Doručování bude probíhat v okruhu tří kilometrů od spolupracujícího obchodu. Služba cílí především na zákazníky v blízkosti prodejen Žabka, kteří na nákup v obchodě nemají čas, do obchodu vůbec nechtějí nebo jsou hendikepovaní. V pilotní fázi poběží na sedmi pražských obchodech a následně by se měla rozšířit na většinu sítě Žabka především v Praze a okolí. V rámci úvodního týdne spuštění služby je navíc doprava nákupu zdarma.

Platba složenek

Složenky zaplatíte i u nás, bez dlouhého čekání a s nižším poplatkem než na poště.

Více o službě

Už nemusíte na poštu! Složenky zaplatíte i u nás, bez dlouhého čekání a s nižším poplatkem než na poště. Platba složenky je možná pouze při nákupu min. za 50 Kč. Manipulační poplatek za službu/zaplacení složenky je 19,90 Kč. Možnost úhrady složenky do max. výše 10.000 Kč a pouze v hotovosti.

Žabka point

Vyzvedněte si u nás zboží objednané v některém z e-shopů.

Více o službě

Na více než 70 prodejnách Žabka si můžete vyzvednout své zboží, objednané v některém z e-shopů. Už žádné čekání na poště nebo na kurýra. U nás si zboží můžete vyzvednout 7 dní v týdnu v čase 6-23h. Ušetříte dopravné a zboží můžete zaplatit až u nás na prodejně (pouze v hotovosti). V momentě doručení zásilky na naší prodejnu obdržíte informační SMS o možnosti vyzvednutí. Další informace najdete na www.zabkapoint.cz.

Prodej losů

Na všech prodejnách Žabka zakoupíte výherní losy Fortuna.

Více o službě

Na všech prodejnách Žabka zakoupíte výherní losy Fortuna.

Dobíjení mobilu

Na všech prodejnách Žabka si můžete pohodlně dobít kredit od mobilních operátorů Tesco Mobile, O2, Vodafone, T-mobile, BLESKmobile.

Více o službě

Na všech prodejnách Žabka si můžete pohodlně dobít kredit do svého mobilu.

Výběr hotovosti

Na všech prodejnách Žabka si můžete vybrat hotovost až do výše 1.500 Kč.

Více o službě

Na všech prodejnách Žabka si můžete vybrat hotovost až do výše 1.500 Kč. Výběr je možné uskutečnit pouze k nákupu min. za 300 Kč. Stačí při placení nákupu platební kartou požádat o vydání hotovosti. Nemusíte chodit k bankomatu. Na jednom místě zaplatíte nákup a také si pohodlně vyberete hotovost.

Terminály Sazka

Na vybraných prodejnách Žabka jsou dostupné terminály Sazka a s nimi spojené terminálové služby.

Více o službě

Na vybraných prodejnách Žabka jsou dostupné terminály Sazka a s nimi spojené terminálové služby.

Bezkontaktní platby

Na všech prodejnách Žabka umožňujeme rychlý a pohodlný způsob placení s použitím bezkontaktní platební karty.

Více o službě

Na všech prodejnách Žabka umožňujeme rychlý a pohodlný způsob placení s použitím bezkontaktní platební karty.

PaySafeCard, Opencall

Už nemusíte uvádět osobní informace nebo údaje o bance či platební kartě. Zaplatíte bez účtu či vaší platební karty.

Více o službě

Platební prostředky pro bezpečnou úhradu vybraných služeb a zboží přes internet. Už nemusíte uvádět osobní informace nebo údaje o bance či platební kartě. Zaplatíte bez účtu či vaší platební karty. Kupóny jsou k zakoupení na všech prodejnách Žabka.

Způsoby platby

Platit u nás můžete platební kartou, hotově, v EUR, stravenkami a elektronickou stravenkou SODEXO „Gastro Pass CARD“

Více o službě

Platit u nás můžete platební kartou, hotově, v EUR, stravenkami a NOVĚ také elektronickou stravenkou SODEXO „Gastro Pass CARD“ https://www.gpcard.cz/.