Spolupráce

Obchod řídíme společně s manželem, skvěle se to dá zvládnout

Obchod řídíme společně s manželem, skvěle se to dá zvládnout

Nejvíc jí baví práce se zákazníky, ráda potkává nové lidi, ale samozřejmě i řízení chodu celé prodejny ji neskutečně baví, např. objednávání a zkoušení nových věcí. „V tomto nám nechává Žabka opravdu velký prostor,“ dodává Dagmar.

Na prodejně je každý den na ranních směnách, proto znám skoro všechny své zákazníky a hned ví, kteří zákazníci jsou nový, z čehož má vždy velkou radost. Na večerních směnách je pak její manžel, který zná zase odpolední zákazníky. Z mnohými z nich navázali přátelský vztah a tykají si.

Na Žabce a jejím vedení oceňuje vynikající know-how a velmi korektní přístup k partnerům. A fakt, že jsou nápomocni při celkovém řízení prodejny.

Nemá ani nouzi o veselé historky. „Jednou k nám přišli nakoupit muzikanti a my jsme je poprosili, zda by nám něco nezahráli, tak jsme měli na prodejně živou hudbu, což bylo opravdu velmi milé a zábavné,“ dodává Dagmar.

Její běžný pracovní den vypadá různé, proto jí tato práce baví, není to totiž žádný stereotyp. Každý den je zkrátka něco nového.
Obchod řídí společně s manželem a i přesto, že mají malé dítě, dokáží to ve dvojici perfektně zvládnout.

 

Pojďte do toho s námi také a otevřete svou vlastní prodejnu Žabka.