Další služby pro vás

Nebaví vás čekat dlouhé fronty na poště? Došel vám kredit a potřebujete si rychle zavolat? Skočte si do Žabky zaplatit složenku, dobít telefon či koupit los nebo vybrat hotovost!

 • Platba složenek*

  Už nemusíte na poštu! Složenky zaplatíte i u nás, bez dlouhého čekání a s nižším poplatkem než na poště. Platba složenky je možná pouze při nákupu min. za 50 Kč. Manipulační poplatek za službu/zaplacení složenky je 9,90 Kč. Možnost úhrady složenky do max. výše 10 000 Kč a pouze v hotovosti.

 • Dobíjení mobilu

  Na všech prodejnách Žabka si můžete pohodlně dobít kredit od mobilních operátorů Tesco Mobile, O2, Vodafone, T-mobile, BLESKmobile.

 • Výběr hotovosti (Cash Back)

  Na všech prodejnách Žabka si můžete vybrat hotovost až do výše 1500 Kč. Výběr je možné uskutečnit pouze k nákupu min. za 300 Kč. Stačí při placení nákupu platební kartou požádat o vydání hotovosti. Nemusíte chodit k bankomatu. Na jednom místě zaplatíte nákup a také si pohodlně vyberete hotovost.

 • Způsoby platby

  Platit u nás můžete platební kartou, hotově, v EUR, stravenkami a NOVĚ také elektronickou stravenkou SODEXO „Gastro Pass CARD“.

 • Bezkontaktní platby

  Na všech prodejnách Žabka umožňujeme rychlý a pohodlný způsob placení s použitím bezkontaktní platební karty.

 • Prodej losů

  Na všech prodejnách Žabka zakoupíte výherní losy Fortuna.

 • Terminály Sazka

  Na vybraných prodejnách Žabka jsou dostupné terminály Sazka a s nimi spojené terminálové služby.

 • PaySafeCard*, Opencall

  Platební prostředky pro bezpečnou úhradu vybraných služeb a zboží přes internet. Už nemusíte uvádět osobní informace nebo údaje o bance či platební kartě. Zaplatíte bez účtu či vaší platební karty. Kupóny jsou k zakoupení na všech prodejnách Žabka.

 • Žabka point

  Na více než 70 prodejnách Žabka si můžete vyzvednout své zboží, objednané v některém z e-shopů. Už žádné čekání na poště nebo na kurýra. U nás si zboží můžete vyzvednout 7 dní v týdnu v čase 6–23 h. Ušetříte dopravné a zboží můžete zaplatit až u nás na prodejně (pouze v hotovosti). V momentě doručení zásilky na naší prodejnu obdržíte informační SMS o možnosti vyzvednutí. Další informace najdete na www.zabkapoint.cz.

Více informací o poskytovaných službách získáte na každé prodejně!

*Dohled nad poskytováním platebních služeb malého rozsahu zajišťuje Česká národní banka.